SIKÇA SORULAN SORULAR

İnternet sitesinden satın aldığım bileti nasıl temin edebilirim ?

Anasayfamızda bulunan Online işlemler, Pnr ile Bilet/Rezarvasyon ara sekmesinden Pnr numaranızı ve Telefon numaranızı girerek E biletinizi indirebilirsiniz. İsterseniz aynı ekranda bulunan Qr kodu da okutarak E biletinizi indirebilirsiniz.

Araçlarınızda evcil hayvan taşıyor musunuz ?

Aşı karneli kedi, köpek (tehlike arz edenler hariç) ve kuş (saka, muhabbet kuşu veya kanarya) gibi evcil hayvanlar, özel kafesleri kilitli olmak şartıyla bagaj taşımaya mahsus bölümün dışında hayvan sahibi yolcunun kucağında veya oturduğu koltuğun önünde de taşınabilir.

İnternet sitenizde Gidiş-Dönüş bileti nasıl satın alabilirim ?

Anasayfamızda bulunan Online- işlemler - Online bilet sekmesi altında gidiş - dönüş sekmesini sekmesini tikleyip gidiş ve dönüş tarihleriniz seçmeniz gerekmektedir. İlk olarak gidiş biletinizi ve koltuğunuzu seçerek işleminize başlamanız gerekmektedir. Gidiş biletini seçtikten sonra sağ altta bulunan dönüş bileti sekmesine tikleyerek, sefer saatinizi ve saatiniz seçerek işleminize devam edebilirsiniz.

Açığa alınan biletimi nasıl kullanırım ?

Satın almış olduğunuz biletinizi ileri bir tarihte kullanmak için açığa alabilirisiniz. Açığa almış olduğunuz bileteniz 6 ay süre ile geçerlidir. Bunun için herhangi bir bilet satış noktasına gitmeniz veya telefon ile ulaşmanız yeterlidir. Personelimiz açık biletinizi istediğiniz tarih ve saate (ücret aynı olmak koşulu ile) bağlayacak ve kullanımınızı sağlayacaktır.

İptal olan online biletimin parası ne zaman iade olur ?

Web sayfamızdan almış olduğunuz biletinizi iptal ettiyseniz, eğer alışverişinizi kredi kartı ile yaptıysanız 7 iş gününde paranız aynı kredi kartına iade olur. Para kartı ile yapmış olduğunuz işlemlerde bu süre 30 iş günüdür.

Eğer işleminizi bilet satış noktasından POS cihazı ile yaptıysanız, ve bu işleminiz iptal ettiyseniz ödemenizi iptali gerçekleştiren bilet satış noktası yapacaktır.

Web Sayfanızdan Aldığım Bileti Nasıl İptal Edebilirim?

Anasayfamızda bulunan Online işlemler, Pnr ile Bilet/Rezarvasyon ara sekmesinden Pnr numaranızı ve Telefon numaranızı girerek, Biletinizi iptal edebilir veya daha sonra kullanmak için açığa alabilirsiniz. İptal ettiğiniz bilet kredi kartı ile işlem yaptıysanız 7 iş gününde, banka kartı ile işlem yaptıysanız 30 iş gününde kartınıza iade olur.

BİZİ TAKİP EDİN

Apple Store Google Play Store