Yolcu Hakları

Güvenli ve Sağlıklı Yolculuk Hakkı

Yolcularımızın sağlıklı, hijyenik, rahat bir seyahat edebilmesi için tüm tedbirleri yerine getirerek konuklarımızı varacağı noktaya güvenle götürmeyi ilke edindik.

Bilgi Edinme Hakkı

Yolcularımız seyahat öncesi ve seyahat sonrası verdiğimiz hizmet ile ilgili tüm bilgi edinme hakkına sahiptir. Bu konuda tüm çalışanlarımızın bilgiyi net ve eksiksiz aktarması yolcularımıza olan sorumluluklarımızdandır.

Gizlilik ve Mahremiyet Hakkı

Yolcularımıza ait tüm kişisel bilgilerin yanı sıra, seyahat programlarının gizliliği yasal sorumluluklarımız dâhilindedir. Bu konudaki tutumuz nettir.

Kaliteli ve Keyifli Yolculuk Hakkı

Araçlarımız evimiz, yolcularımız misafirimizdir mottosu ile hareket ederek, dünyada sadece Türk kültüründe olan ikram etme, misafirlere en iyisini sunma çabası ile geleneklere sahip çıkarak, misafirlerimizi en zengin ikram çeşitlerimiz ile ağırlamak bizim kültürel mirasımızdır. Bu sebeple şimdiden “evimize hoş geldiniz, ne alırdınız?”.

Şikâyet Görüş ve Öneri Bildirme Hakkı

Yolcularımızın haklarının ihmali veya memnuniyetsizliği durumunda tüm etkileşim kanallarından durumu firmamıza iletmesi, sonucunu ve çözümünü öğrenmesi hakkı saklıdır. Şikâyetleri kanun, tebliğ, yönetmelik, adil, tarafsız, standart bir yaklaşım içerisinde hizmet kalitemiz ile eş orantılı değerlendirir ve yolcumuza bilgi vermekle sorumlu olduğumuzu biliriz. “Öncelik Müşteri Memnuniyetidir” çağrı merkezi ve halkla ilişkiler departmanının ana mottosunu oluşturur.

Yolcu Eşyası ve Bagaj Hakkı

Tüm yolcularımızın seyahat süresince aracımızın bagaj bölümüne bagaj kuponu ile birlikte teslim edilen bagajının güvenli ve hasarsız teslim edilmesi konusunda firmamız gerekli tedbir ve önlemleri almaktadır. Bagajlar ile ilgili ihmal yaşanması durumunda yine çağrı merkezi 7/24 ve halkla ilişkiler birimimiz 09:00 / 18:00 saatleri arasında ulaşılabilir durumdadır.

Ücret İadesi Ve Değişim Hakkı

Yolcularımız seyahat etmek için gerçekleştirmiş olduğu bilet satın alma işlemini bilet satış ofislerimiz, çağrı merkezi kanalımız, web sitemiz, O bilet, üzerinden koşul belirtmeksizin araç hareket saatinden 6 Saat öncesine kadar iptal edebilme, ileriki bir tarihte kullanmak üzere açığa alabilme hakkına sahiptir.

Mutluluk ve Memnuniyet Hakkı

Önceliğimiz sizin isteklerinizi, taleplerinizi yerine getirmek ve bu noktada üzerine yenilikler katarak seyahatlerinizi olağanüstü kılmaktır. Seyahatiniz süresince bir anda karşınıza çıkıp ufak sürprizler yapabiliriz. Gülümsemenizi yol boyu sürdürebilmek ve sizi yol boyu mutlu edebilmek bizim hedefimiz sizin ise en doğal hakkınız.

BİZİ TAKİP EDİN

Apple Store Google Play Store